Trefwoorden
De invoering van de nieuwe Archiefwet brengt veranderingen met zich mee voor iedereen die werkt met overheidsinformatie. Maar wat verandert er precies? En hoe bereid je je daarop voor? Meld je aan voor de KVAN Food for Thoughts webinar van 28 september 2026.
Kennissessie voor archiefinstellingen
Het ministerie van OCW verzorgt in samenwerking met RDDI (Rijksprogramma voor Duurzaam Digitale Informatiehuishouding) kennissessies voor verschillende doelgroepen. De kennissessie voor archiefinstellingen organiseren wij gezamenlijk tijdens een KVAN Food for Thoughts webinar. Deze editie zal 1,5 uur duren.
Webinar 28 september
Datum: maandag 28 september 2026
Tijd: 15.30 tot 17.00 uur
Deelnemers ontvangen vooraf de link naar de webinar.
Themapagina nieuwe Archiefwet (NAW)
Vanuit de rijksoverheid biedt Leerhuis Informatiehuishouding een themapagina aan. Daarop vind je hun aanbod aan trainingen, e-learnings, masterclasses, podcasts, artikelen en praktische hulpmiddelen die je helpen om kennis op te bouwen over de nieuwe Archiefwet 2026 en de veranderingen die daarbij horen. Met een link naar KIA Community en Kennisbank van het Nationaal Archief. De link staat ook op de themapagina op de website van KVAN.