KVAN/BRAIN: een volgende stap

12 juni 2018
Een nieuwe, gezamenlijke website. Een nieuw, gezamenlijk bestuur. KVAN/BRAIN is samen op weg. Dat kan je niet zijn ontgaan op deze Archiefdagen.

We gaan vandaag hopelijk weer wat grenzen slechten. Zo blijven we in het thema van dit inspirerende congres. En maken we stappen vooruit om onze verenigingen sterker te maken en onze leden meer te kunnen bieden.

 

Geen overbodige luxe

Algemeen Rijksarchivaris Marens Engelhard kondigde gisteren pittige tijden aan voor de archiefwereld. Extra power kunnen we dus best gebruiken.

ArchiefdagenOpstand-klein2.jpg

Jij bent aan zet

We roepen je daarom op om 11.30 uur allemaal naar de ledenvergadering te komen. Praat en beslis mee over de toekomst van KVAN en BRAIN, van KVAN/BRAIN. Samen krijgen we meer voor elkaar. Maken we tempo. Slechten we grenzen. Een enthousiaste groep nieuwe bestuursleden staat te trappelen om het stokje over te nemen van de zittende besturen. Geef hen je vertrouwen!